FAQ - Najczęściej zadawane pytaniaNadwaga i otyłość to przewlekłe zaburzenie metaboliczne polegające na nadmiernej akumulacji tkanki tłuszczowej z powodu długotrwałego dodatniego bilansu energetycznego.


Suplement FatFastBurner może stosować każdy zdrowy dorosły człowiek z nadwagą lub otyłością. Nie zalecamy stosowania produktu przez kobiety w ciąży i dzieci.


Najbardziej zauważalnym efektem działania FFB jest duży spadek masy ciała i wskaźnika BMI. Dodatkowo suplementacja spowoduje ograniczenie łaknienia na słodycze.


Optymalne efekty kuracji suplementem FatFastBurner uzyskuje się po 3 miesiącach stosowania. Przy większej nadwadze można przedłużyć kurację do 6 miesięcy


Produkt FatFastBurner jest produkowany w firmie farmaceutycznej przy zachowaniu pełnych wymagań bezpieczeństwa oraz starannej selekcji surowców i opakowań używanych do produkcji.


Tak, efekty kuracji będę się utrzymywać przez kolejne miesiące pod warunkiem, że będziesz zachowywać rozsądek w spożywaniu pokarmów. Pomoże Ci w tym zestaw diet, które proponujemy stosować: dedykowane diety.


Jedno opakowanie FatFastBurner zawiera 60 kapsułek i wystarcza na miesięczną kurację.


Specjalnie dobrana formuła produktu zapobiega powstawaniu efektu jo-jo po za zakończeniu kuracji odchudzającej.


Kapsułki FatFastBurner działają w kompleksowy sposób – zmniejszają łaknienie, przyspieszają metabolizm, zwiększają spalanie tłuszczu, dodają energii i poprawiają samopoczucie, dzięki czemu chudniesz szybciej i uzyskujesz efekty, które łatwiej utrzymać.


Zamówienia złożone do godz. 14 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Czas dostawy to około 2 dni robocze