Fatfastburner

Trening podejmij wyzwanie


PRZESKOKI W PRZYSIADZIE

Ustaw stopy na szerokość barków i zejdź do przysiadu ( cale stopy przylegają do podłogi, łopatki ściągnięte , biodra cofnięte do tyłu, kolana nie wyprzedzają pacy stóp. Ręce ugięte w łokciach na wysokości klatki piersiowej zaciśnięte pięści Zejdż nisko do przysiadu, po czym przeskocz powiększając odległość między stopami i przenieś ugięte ręce do boku otwierając klatkę piersiową. Od razu zrób szeroki przysiad i wróć podskokiem do węższego ustawienia i przyciągnij łokcie do siebie. Powtarzaj!!

ZAKROK Z WYKOPEM

Stań prosto w lekkim rozkroku, ręce wzdłuż tułowia. Zrób zakrok prawą nogą jak najdalej możesz przenosząc proste plecy i ciężar ciała na nogę zakroczną . Kolano nogi przedniej nie wykracza poza linię palców stóp. Zejdź kolanem nogi zakrocznej jak najniżej podłoża zatrzymaj na 3 sek ruch i wróć do pozycji startowej jednocześnie wykonując mocne kopniecie noga zakroczna w przód i wyprost rak w górę. Powtórz przenosząc z wykopu od razu prawą nogę do zakroku !!

ZE STANIA DO DESKI +KOLANA DO BOKU

Stań prosto , ręce wyprostowane w górze. Przejdź do opadu tułowia w przód nie uginając nóg w kolanach , wykonaj spacer na rękach do pozycji deski po czym uginając kolano prawej nogi przenieś je bokiem do prawego łokcia wróć do deski i szybko wykonaj ten sam ruch na drugą stronę, szybko wróć rękami do pozycji wyjściowej.

BOKSOWANIE W POLPRZYSIADZIE

Postaw stopy szczerzej niż barki, zejdź do półprzysiadu cofając biodra do tyłu i nie przekraczając kolanami palcy stop, ręce ugięte w łokciach blisko tułowia , dłonie zaciśnięte w piąstki. Szybkim ruchem przenoś ciężar ciała z nogi prawej na lewą wykonując naprzemienne ciosy ( pięści na wysokości barków) .Ruch wykonuj bardzo szybko trzymając proste plecy i napięty brzuch.

POMPKA Z DESKĄ

Ustaw się w pozycji jak do klasycznej pompki. Skręć ciało trzymając pozycję deski( mocno przyciągnięty pępek do kręgosłupa, łopatki ściągnięte.), unosząc pionowo jedną rękę. Opuść ja na podłogę i zrób pompkę. Unieś druga rękę i powtarzaj zmieniając rekę.

BRZUCHY Z ODWODZENIEM

Leżenie tyłem na macie , nogi ugięte w kolanach uniesione w górze na wysokości bioder. Ręce wyprostowane zza głową.Unoś tułów w górę przenosząc proste ręce przód jednocześnie odwodząc na boki kolana i przyciągając je delikatnie w kierunku klatki piersiowej . Unosząc tułów w górę pilnują aby broda i wzrok skierowane były w górę Wróć do pozycji wyjściowej.

UNOSZENIE BIODER Z DYNAMICZNYM PROSTOWANIEM NÓG

Leżenie tyłem na macie , ręce wzdłuż tułowia, nogi ugięte w kolanach ustawione troszkę szerzej niż na szerokość bioder. Mocno stopy oparte na piętach.Unieś wysoko biodra w górę tak aby ciało od kolan po barki tworzyło linię prostą , w górze mocno napnij pośladki i tył ud. Z takiej pozycji wykonaj dynamiczne prostowanie prawej nogi górę. Powoli wróć do pozycji wyjściowej wykonując kolejne uniesienie z prostowaniem przeciwną nogą.